Dla hoteli

Poniżej przedstawiamy propozycję współpracy przy uzupełnieniu Państwa okołoświątecznej oferty o profesjonalne animacje dziecięce. Mamy do zaoferowania doświadczonych i kreatywnych animatorów oraz program dostosowany do potrzeb hotelu / ośrodka.

Polecamy się także przy organizacji animacji komunijnych i weselnych.

MIKOŁAJKOWE ANIMACJE

W tych świątecznych dniach zorganizujemy animacje dla dzieci w ciągu dnia w blokach tematycznych oraz wieczorne dyskoteki dla dzieci.
PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA W CIĄGU DNIA:
-       rękodzieła (bombki, skarpetki na cukierki, kartki świąteczne itp.)
-       gry i zabawy o tematyce świąt
-       dni tematyczne (np. Dzień renifera, dzień elfa, dzień prezentów)
-       tworzenie świątecznych gier planszowych i turniej gier
-       zabawy świąteczne z postaciami z bajek
-       śniegowe szaleństwo
Celem zajęć jest przygotowanie dzieci do świąt Bożego Narodzenia, angażowanie do zabawy innych dzieci przebywających w hotelu, kreatywna opieka nad dziećmi (podczas gdy rodzice korzystają z innych atrakcji hotelowych). Rodzaj zajęć zależy w dużej mierze od Państwa budżetu.
WIECZORNE ZABAWY
- dyskoteka dla dzieci – zabawy z użyciem sprzętu animacyjnego z muzyką i tańcami w tle – idealny sposób na spędzenie wieczoru!
-       bal rodzinny – zabawy z animatorem dla całej rodziny, pełne niespodzianek i ulubionej muzyki

Tańce animacyjne do znanej i lubianej muzyki są rewelacyjnym sposobem na spędzenie wieczoru w hotelu! Zabawy są zorganizowane z użyciem sprzętu animacyjnego (kolorowa chusta i tunel animacyjny, balony okrągłe, balony do modelowania).

SYLWESTER

Zorganizujemy dla Państwa hotelu imprezę sylwestrową dla dzieci, by ich rodzice nieskrępowanie mogli cieszyć się atrakcjami tej wyjątkowej nocy!
Proponujemy zróżnicowany program, m.in. tańce animacyjne, gry i zabawy, pokazy bajek, zajęcia plastyczne – zależnie od Państwa oczekiwań.
Ta wyjątkowa noc zdarza się tylko raz w roku, wspólnie możemy sprawić by stała się niezapomnianą przygodą, wartą powtórzenia!

FERIE ZIMOWE

         Coraz popularniejszą formą wypoczynku podczas zimowych ferii szkolnych są rodzinne wyjazdy do atrakcyjnie położonych hoteli i ośrodków. Nie wszyscy jednak chcieliby spędzić ten czas w górach lub na śniegu – często klientów przyciąga całodzienny program zajęć zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Poniżej przedstawiamy przykłady animacji dla dzieci.

Proponujemy tygodniowe serie tematyczne animacji (przez cały okres ferii możemy prowadzić tylko jedną fabułę lub zmieniać ją co tydzień).
Nasze propozycje:
-       bajkowe ferie (codzienne zajęcia dotyczą jednej bajki, np. każdego dnia prowadzimy jedną animację do południa)
-       rycerze i wojownicze księżniczki (przez tydzień uczymy się nowych umiejętności, m.in. walka na balonowe miecze,  gry zręcznościowe, warsztaty tropienia)
-       Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart (w trakcie pobytu dzieci staną do nauki czarów wraz z Harrym Potterem – m.in. zagramy mecz quidditcha, znajdziemy komnatę tajemnic)

Zogranizujemy również na zlecenie gry terenowe dla całych rodzin (poznaj miasto / okolicę hotelu, znajdź ukryty skarb, zapoznaj się z miejscową legendą); zorganizujemy także ogniska muzyczne, dyskoteki, bale, zabawy dla dzieci i całych rodzin.

 

Organizujemy również bale i potańcówki dla dorosłych.

 

Szczegółową ofertę oraz wycenę przygotowujemy w ciągu jednego dnia  po wysłaniu zapytania mailowego na adres oferta@kastelo.pl lub w rezultacie rozmowy telefonicznej (tel. 500-81-21-31 lub 500-81-21-51).

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą.