Mega gry planszowo-terenowe

Poniżej proponujemy dwa gotowe scenariusze gier interaktywnych:
-gra francuska
-cukierkobranie

jesteśmy w posiadaniu mega gier planszowych:
-MegaChińczyk,
-MegaWarcaby
-MegaKółko i Krzyżyk.

gry planszowe

*cukierkobranie 

Pamiętają Państwo grę w Grzybobranie? Przedstawiamy urodzinkową wersję gry, w której uczestnicy staną jako pionki na wielkiej planszy! Po drodze czyhać będą na dzieci przeszkody w postaci zadań lub dodatkowych poleceń. Celem gry jest zebranie do swojego koszyczka jak największej ilości cukierków. Zabawa i emocje gwarantowane 

Cena: 280 zł/ 1,5 h gra + zabawy z animatorem do 12 osób (w przypadku ilości większej niż 8 osób gramy w cukierkobranie parami). 13-20 uczestników? doliczamy +50zł opłaty za drugiego animatora.

*gra francuska (ślimak)

Wyobraźmy sobie: duża plansza w kształcie muszli ślimaka, uczestnicy jako pionki i… poszukiwacze punktów. Aby rzucić kostką ponownie, trzeba odpowiedzieć na pytanie, ale gdzie ono jest…? Polecamy grę w ślimaka na urodzinki – ta żywiołowa zabawa wciągnie każde dziecko! Grę możemy rozłożyć na dowolnym terenie – zarówno w Państwa ogródku, w sali jak i w lesie. W czasie pozostałym po grze zapewniamy animacje.

Cena: 260 zł / 1,5 h opieki animatora, w tym gra w ślimaka oraz gry i zabawy. 13-20 uczestników? doliczamy +50zł opłaty za drugiego animatora.

*urodzinki z planszówkami

Ogłaszamy turniej planszówek! Na tablicy wyników będą w trakcie urodzinek pojawiać się zwycięzcy poszczególnych gier, by na końcu, po kilku wspólnych zabaw, odbyły się rozgrywki finałowe! Na zwycięzców czekają nagrody.

Cena: 280 zł/ 1,5 h gra + zabawy z animatorem do 12 osób. 13-20 uczestników? doliczamy +50zł opłaty za drugiego animatora.

*duże gry planszowe

urodziny: 260zł/ 1,5 h gra + zabawy z animatorem do 12 osób. Nie organizujemy dużych gier planszowych podczas urodzin na więcej niż 13 osób.