Urodziny artystyczne dla 10-14 latków

artystyczne 10-14

Na czym polegają poszczególne scenariusze?

 

*jaka to jest piosenka?

Witamy w teleturnieju Jaka to jest piosenka, który polubią wszyscy wielbiciele muzyki! Przed Wami kilka rund muzycznych, podczas których będziecie odgadywać znane piosenki na podstawie m.in. gry na gitarze, nutek na dzwonkach lub keyboardzie, a także fragmentów utworów. Kilka konkurencji niech  będzie niespodzianką. Zapewniamy także śpiewanie z prowadzącym :)

Cena: 300 zł/ 1,5h teleturnieju przy akompaniamencie instrumentów na żywo oraz legalnej muzyki, opieka animatora do 12 osób.

*dyskoteka

Taniec to jeden z najskuteczniejszych sposobów na dobry humor i samopoczucie! Zapraszamy na potańcówkę przy piosenkach zarówno popularnych jak i klasykach stworzonych do tańca. Pomiędzy piosenkami zapewniamy wyjątkowe konkursy i zabawy. Dyskotekę zorganizujemy zarówno w wynajętych salkach jak i w Państwa domu.

Cena: 280 zł/ 1,5h zabawy przy muzyce wraz z animatorem. Bez limitu gości.

*voice of your birthday

Muzyczna uczta dla wszystkich, którzy lubią śpiewać! Podczas urodzin urządzimy Wam festiwal piosenki. Czekają na Was piosenki karaoke, ale też – tylko u nas – zaśpiewacie na żywo przy akompaniamencie gitary!

Cena: 260 zł/ 1,5 h bez limitu gości!

*reżyserzy filmowi

W trakcie urodzin dowiecie się jak napisać prosty scenariusz filmowy, dobrać role, a po treningu nagracie samodzielnie film, który na pewno będzie pamiątką na długie lata! Jest to połączenie warsztatów teatralnych i dobrej zabawy podczas tworzenia filmów.

Cena: 260 zł/ 1,5 h urodzin, w tym nagranie i przesłanie po urodzinach filmików. Stworzenie jednego teledysku z urodzin dodatkowo płatne +30zł (realizacja: do 7dni od urodzin).