urodziny terenowe 7-9 lat

Dla aktywnych dzieci proponujemy zorganizowanie zabawy urodzinowej w formie gier terenowych. Poniżej przykładowe tematy i wycena :)

terenowe

*podchody fabularne

Na pewno znają Państwo grę w podchody. Na imprezkę urodzinową proponujemy podchody z fabułą. Ekipa urodzinowych gości zostanie podzielona na dwie części – uciekinierów i goniących. Każdą z grup zaopiekuje się animator, który wprowadzi dzieci w temat zabawy. W tej wersji podchodów proponujemy wykonywanie zadań związanych z fabułą urodzin – może to być bajka, jak dobrze znasz solenizanta czy zagadki detektywistyczne. Po złapaniu jednej grupy – zmiana ról! Urodziny organizujemy zarówno w lesie jak i na ulicach miasta!

Cena: 240zł/ 1,5 h gry terenowej pod opieką dwójki animatorów do 12 osób. Polecamy zapoznanie się z ofertą atrakcji dodatkowych i tortów (mogą one posłużyć jako finał bądź dodatek do gry).

 

*poszukiwacze skarbów – gra terenowa

Udowodnij, że jesteś dzielnym poszukiwaczem skarbów, ucząc się posługiwać mapą i kompasem! Następnie kieruj się w stronę trofeum, pokonując czyhające po drodze przeszkody! Znajdź skarb i podziel się łupami z Twoją ekipą poszukiwawczą!

UWAGA: mapa jest specjalnie przygotowana z myślą o dzieciach. Trasa uzależniona jest od wieku gości. Jeśli na urodzinach jest więcej niż 7-8 osób, polecamy utworzenie dwóch grup poszukiwaczy, którzy jednocześnie wyruszą na poszukiwania.

Cena: 240 zł/ 1,5 h gry terenowej i opieki jednego animatora do 12 osób. Polecamy zapoznanie się z ofertą atrakcji dodatkowych i tortów (mogą one posłużyć jako finał bądź dodatek do gry).

*bajkowa gra terenowa

Witamy w naszej bajce! Zapraszamy do udziału w grze terenowej, której fabuła będzie oparta na podstawie bajki/ filmu/ powieści wybranej przez Państwa!

Mogą to być na przykład:

  • Harry Potter

  • Kubuś Puchatek

  • Autka

  • Gdzie jest Nemo?

  • Barbie

  • Shrek

Gry terenowe są rozłożone wcześniej po umówionym terenie. Uczestnicy chodzą od punktu do punktu zgodnie z mapą lub zdobytymi wskazówkami, wraz z animatorem. Na każdym punkcie wykonują zadanie, które umożliwia im dotarcie do finału.

Cena: 250 zł/ 1,5 h gry i opieki animatora do 12 osób. Polecamy zapoznanie się z ofertą atrakcji dodatkowych i tortów (mogą one posłużyć jako finał bądź dodatek do gry).

*nocna gra terenowa – Świetliki

To mogą być niezapomniane urodziny! Solenizanta i gości wraz z rodzinami/ rodzicami zapraszamy na nocną wyprawę do lasu. Waszym zadaniem będzie odnaleźć drogę – wskazywać Wam będą ją małe kolorowe światełka widziane z daleka! W trakcie gry czekają na Was zadania do wykonania. Oczywiście zapewniamy towarzystwo nieustraszonej animatorki :)

Cena: 320 zł/ 1,5 h nocnej gry terenowej, na wcześniej przygotowanej i sprawdzonej trasie oraz opieka animatora. Bez limitu gości (o ile rodzice idą z dziećmi). Polecamy zapoznanie się z ofertą atrakcji dodatkowych i tortów (mogą one posłużyć jako finał bądź dodatek do gry).