Urodziny

Kastelo - Pasja!→ pasja! Kastelo to nie tylko firma, ale przede wszystkim grupa ludzi z pasją! Tworzą ją instruktorzy harcerscy, pedagodzy, którzy podczas imprez i eventów stworzą atmosferę dobrej zabawy i radości.

main2

→ bezpieczeństwo! Zwracamy uwagę zarówno na miejsce i sposób zabawy jak i na komfort psychiczny dzieci – staramy wybierać zabawy tak, by nikt nie czuł się na urodzinach odrzucony i nielubiany – najważniejszy jest dla nas solenizant i jego goście.

main3→ zadowolenie dzieci! Dobry animator nigdy nie stoi w miejscu, musi się rozwijać i potrafić kreatywnie dostosować się do napotkanej sytuacji. Dlatego nasz program urodzin jest stale urozmaicany, a nasi animatorzy potrafią go modyfikować w razie potrzeby w trakcie imprezki.

glosniki→ sprzęt! Korzystamy tylko z najlepszego sprzętu – dbamy o to by narzędzia pracy były zawsze sprawne i czyste. Posiadamy sprzęt przystosowany do pracy z dziećmi.

cena→ cena! Nie da się ukryć, że jesteśmy jedną z najtańszych firm urodzinowych na terenie Szczecina i okolic. Przekonajcie się, że jesteśmy też najlepsi! Przyznajemy się, że organizacja urodzin nie jest naszym głównym dochodem, dzięki czemu nie potrzebujemy podbijać dwukrotnie ceny.

JAK ZORGANIZOWAĆ Z NAMI URODZINY?

  1. Prosimy o wybór miejsca urodzin:

- w Państwa domu / ogródku (dojazd na terenie Szczecina gratis!)

- w jednej z naszych salek urodzinkowych (więcej w zakładce „sale urodzinowe”)

  • w przedszkolu / szkole (w przypadku gdy otrzymają Państwo zgodę dyrekcji, bez dopłaty)

  • w innym, dowolnie wybranym miejscu (restauracja, hotel, sale zabaw itp.

2. Prosimy o zaproponowanie terminu

3. Teraz wybierzcie rodzaj urodzin z naszej bogatej oferty, zgodnie z wiekiem dziecka.

Cenę przyjęcia można kontrolować w CENNIKU. Polecamy zapoznać się z ATRAKCJAMI DODATKOWYMI, by urodziny Państwa pociechy były jeszcze bardziej wyjątkowe!

Chętnie zorganizujemy też urodziny w fabule / konwencji zaproponowanej przez Państwa.

4. Teraz wystarczy zadzwonić

500-81-21-31

W trakcie rozmowy ustalimy niezbędne szczegóły, odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, chętnie też posłuchamy indywidualnych życzeń, by móc dostosować program urodzin do solenizanta. Na Państwa życzenie możemy również umówić się na spotkanie, jeśli preferują Państwo kontakt osobisty przy ustalaniu szczegółów dotyczących urodzin.

Zapytania oraz prośby o wycenę ofert indywidualnych można kierować również na maila urodziny@kastelo.pl

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem urodzin

Dziękujemy za zaufanie!