Urodziny młodzieżowe 15-18 lat

Dla najstarszych przygotowaliśmy kilka ulubionych propozycji młodzieży w wieku 15 – 18 lat. Większość solenizantów w tym wieku wie jak chce spędzić urodziny i miewa lepsze, bo bardziej osobiste propozycje. Zapraszamy mimo wszystko do zapoznania się z naszymi.

 

URODZINY MŁODZIEŻOWE

 

*urodzinowy MegaTurniej

W trakcie zaskakujących konkurencji wyłonimy najlepszą ekipę tego teleturnieju! Różnorodność rund sprawi, że nikt nie będzie się nudził, a wszyscy poczują moc świetnej zabawy :)

Cena: 230 zł/ 1,5 h  do 12 osób.

 

*moja kapela

Stwórzcie zespół marzeń! Podczas urodzin zapewniamy Wam wciągającą grę na Playstation3 – Guitar Hero! Zagrajcie i zaśpiewajcie znane piosenki, dowiedzcie się jak dobrze gracie na perkusji, gitarze prowadzącej lub basowej, a także czy mikrofon jest dla Was stworzony.

 Cena: 300 zł/ 1,5 h do 12 osób.

 

*jaka to jest piosenka?

Teleturniej muzyczny!

Cena: 300 zł/ 1,5h teleturnieju przy akompaniamencie instrumentów na żywo oraz legalnej muzyki, opieka animatora do 12 osób.

*dyskoteka

Pomiędzy piosenkami zapewniamy wyjątkowe konkursy i zabawy. Dyskotekę zorganizujemy zarówno w wynajętych salkach jak i w Państwa domu.

Mamy profesjonalne oświetlenie.

Cena: 280 zł/ 1,5h. Bez limitu gości.

*voice of your birthday

Konkurs wokalny u progu Waszej kariery :)

Cena: 260 zł/ 1,5 h bez limitu gości!

 

*reżyserzy filmowi

Połączenie pasjonujących warsztatów teatralnych i tworzenia swoich niepowtarzalnych filmów!

Cena: 260 zł/ 1,5 h

 *ognisko muzyczne

Mówi się, że przy ognisku nieważne czy umiemy śpiewać czy nie. Zapraszamy do spędzenia urodzin na ognisku z gitarą – każdy uczestnik dostanie własny śpiewnik z piosenkami (przygotowany specjalnie na te urodziny). Chętnie poprowadzimy też kilka zabaw ogniskowych, a na zamówienie przygotujemy kiełbaski, napoje itp.

Cena: od 200 zł/ 1,5 h ogniska z muzyką. Prowiant od 3,5zł/osobę.

 

*gry terenowe

Jeśli poszukujecie wyjątkowego a zarazem prostego pomysłu na urodziny, może nim być gra terenowa. Organizujemy gry na dowolne tematy i w różnych konwencjach! Świetna przygoda w każdym wieku. Jeśli lubicie gry komputerowe lub EscapeRoomy, gry terenowe będą równie ciekawym przeżyciem!

Cena: od 190 zł/ 1,5 h gry pod opieką animatora (koszt do 12 osób). Cena uzależniona jest od wybranych opcji gry.

 

*gry strategiczne

Jeśli lubicie strategię i zagadki logiczne, to jest propozycja dla Was! Gra obejmująca stosunkowo mały teren będzie polegała na odkryciu tajemnicy i dotarciu do każdej wskazówki. Organizujemy gry w stylu RPG i LARP, ale także kryminalistyczne i fabularne (dotyczące często solenizanta). Chętnie pomożemy w wyborze scenariusza podczas prywatnej rozmowy.

Cena: od 230 zł/ 1,5 h gry  (koszt do 12 osób). Cena uzależniona jest od wybranych opcji gry.

*warsztaty survivalowe

Zapraszamy Was na warsztaty dotyczące sztuki przetrwania! Czekają Was nietuzinkowe urodziny w lesie. Poznacie podstawy przeżycia na łonie natury i przeżyjcie imprezę pośrodku… niczego!

Cena: 230 zł/ 1,5 h warsztatów (koszt do 12 osób).

 

SZESNASTKI :)

 

Chętnie zorganizujemy szalone szesnaste urodziny szyte na miarę. Polecamy imprezkę z elementami team buildingu – konkurencje i zadania, które zapewnią niezapomnianą zabawę.

 

OSIEMNASTKI

 

Tylko raz w życiu osiąga się pełnoletność! Oprócz tego, że chętnie zorganizujemy urodziny zgodnie z zainteresowaniami solenizanta, polecamy popularne urodziny w klubach. Zajmiemy się wszystkim – zarówno rezerwacją klubu, zaproszeniami, tortami jak i ewentualnym cateringiem i opieką nad imprezą już w trakcie jej trwania.

 

Co innego polecamy na ten wyjątkowy dzień?

  • quady

  • paintball

  • rejs statkiem

  • wyjazd do Hansa Parku / Legolandu