O naszych urodzinach

JAK ZORGANIZOWAĆ Z NAMI URODZINY?

1.Prosimy o wybór miejsca urodzin:

main1- w Państwa domu / ogródku (dojazd na terenie Szczecina gratis!)

- w jednej z  sal, z którymi współpracujemy(więcej w zakładce „sale urodzinowe”

- w przedszkolu / szkole

- restauracja, hotel, sale zabaw itp.

2. Prosimy o zaproponowanie terminu

3. Teraz wybierzcie rodzaj urodzin z naszej bogatej oferty, zgodnie z wiekiem dziecka (lub gości, w przypadku wieku poniżej 3 latek).

Można skorzystać z gotowych scenariuszy, na życzenie tworzymy też urodziny tematyczne i fabularne niewidoczne na stronie!

Polecamy zapoznać się z ATRAKCJAMI DODATKOWYMI, by urodziny Państwa pociechy były jeszcze bardziej wyjątkowe!

Chętnie zorganizujemy też urodziny w fabule / konwencji zaproponowanej przez Państwa.

UWAGA: jeśli Państwa dziecko było na naszych urodzinkach i chcieliby Państwo zamówić takie same lub podobne, prosimy o powiedzenie nam tego. Chętnie zmienimy gry i zabawy tak, by dzieci się nie nudziły tym samym programem!

4. Teraz wystarczy zadzwonić

500-81-21-31

W trakcie rozmowy ustalimy niezbędne szczegóły, odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, chętnie też posłuchamy indywidualnych życzeń, by móc dostosować program urodzin do solenizanta. Na Państwa życzenie możemy również umówić się na spotkanie, jeśli preferują Państwo kontakt osobisty przy ustalaniu szczegółów dotyczących urodzin.

Zapytania oraz prośby o wycenę ofert indywidualnych można kierować również na maila urodziny@kastelo.pl . Zapraszamy do zakładki FAQ, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem urodzin

Dziękujemy za zaufanie!

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY URODZINOWEJ? 

 Do każdych urodzin podchodzimy indywidualnie. Ich program dostosowujemy do wieku dzieci i staramy się dopasować do zainteresowań solenizanta (wiadomo, w przypadku klasycznych, niefabularnych animacji, nie zawsze jest to możliwe).
Jeśli prowadzimy więcej imprezek w jednej grupie, każde urodzinki wyglądają inaczej. Nasi animatorzy nie mają z góry ustalonych, sztywnych zabaw. Mają głowę pełną pomysłów i na bieżąco zmieniają program, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli chodzi o animatorów, aby prowadzić u nas samodzielnie urodzinki, nie wystarczy ukończyć kilkugodzinnego kursu. Na takich kursach nie ma dzieci ani praktycznej nauki prowadzenia imprez! Dlatego nasi animatorzy uczą się przez wiele tygodni lub miesięcy, odwiedzając urodzinki jako drugi animator – pomocniczy.
Dzięki zdobywanemu doświadczeniu i pasji, każda imprezka prowadzona jest przez osobę pełną energii, kreatywną i radzącą sobie z dziećmi.