FAQ

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania :-)

W jaki sposób mogę zorganizować u państwa urodziny dla dziecka?
Pełna oferta urodzin jest dostępna na naszej stronie, warto ją najpierw przejrzeć. Następnie prosimy o kontakt z nami – mailowy, telefoniczny. Chętnie doradzimy co wybrać, na podstawie zainteresowań dziecka. Szczegóły urodzin ustalamy albo telefonicznie albo osobiście.
Czy do każdych urodzin mogę dokupić atrakcje dodatkowe?
Tak, atrakcje dodatkowe można dokupić do każdych urodzin.
Limit osób na większości urodzin to 12 osób. Czy solenizanta wliczamy w tą ilość?
Tak, cena zawiera wtedy solenizanta i jedenaścioro gości. Dbamy o jakość imprez i nie chcemy, by na jednego animatora przypadało więcej osób niż on jest w stanie animować do zabawy.
Ilu animatorów przypada na urodziny mojego dziecka?
Standardowo jest to 1 animator na 12 dzieci (wyjątkiem jest np. gra w podchody lub pakiet urodzin VIP, w którym na urodzinach do 12 osób zapewniamy opiekę dwóch animatorów). W przypadku, jeśli planujemy o wiele więcej niż 12 gości, w trosce o zapewnienie dobrej zabawy, prosimy o informację i „zamówienie” kolejnego animatora.
Co firma zapewnia podczas urodzin?
Zapewniamy realizację programu podstawowego oraz ewentualnych dokupionych atrakcji, opiekę animatora i bezpieczny sprzęt. Szczegółowy program wysyłamy najchętniej na maila, nawet po rozmowie telefonicznej, by Państwo mogli w dowolnej chwili sprawdzić, jakie atrakcje czekają solenizanta.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem urodzinhttp://kastelo.pl/urodziny/regulamin-urodzin
Co rodzice muszą zapewnić podczas urodzin?
Nasi animatorzy mają ze sobą wszelki potrzebny sprzęt animacyjny.

Część programów urodzinowych wymaga użycia sprzętu grającego, więc my potrzebujemy dostępu do prądu na czas urodzin. Jednak jeśli wybrali Państwo urodzinki taneczne lub muzyczne, na pewno poinformujemy o takiej potrzebie :)

Poza tym moga Państwo we własnym zakresie zadbać o tort czy przekąski dla dzieci – my zaś zajmiemy się ich dobrą zabawą :)