FAQ i regulamin

Co chcą Państwo przeczytać? Prosimy kliknąć w poniższy odnośnik lub zjechać na dół strony.

Regulamin organizacji urodzin

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ – najczęściej zadawane pytania

   faq1 faq2 faq3

Masz inne pytania? Napisz do nas lub zadzwoń, tel. 500-81-21-31

REGULAMIN URODZIN organizowanych przez firmę Kastelo

Kto jest kim?

organizator – firma Kastelo – Leszek Nagot

animator – osoba która będzie prowadzić Państwa urodziny solenizant, rodzice solenizanta – Państwo

1. Aby zorganizować urodziny należy uzgodnić telefonicznie, mailowo lub osobiście następujące szczegóły: – termin – miejsce – rodzaj urodzin – wycenę (włącznie z atrakcjami dodatkowymi) – sposób i termin wpłaty zaliczki

2. Organizujemy urodziny zgodnie z ustalonym scenariuszem. Przebieg urodzin zamieszony na stronie internetowej jest zawsze omawiany z rodzicami solenizanta. Zastrzegamy sobie prawo do skracania lub wydłużania punktów programu w zależności od zainteresowania dzieci. W wyjątkowych przypadkach możemy również zlikwidować punkt programu w trakcie imprezki, jeśli dzieci kategorycznie odmawiają i chcą zastąpić to inną zabawą (nie dotyczy to atrakcji dodatkowo płatnych).

3. Podczas trwania urodzin o programie decyduje animator prowadzący. Nie decyduje on jednak w sprawach dotyczących finansów oraz sprzętu.

OPŁATY, REZERWACJE I ZWROTY

4. Podane na stronie internetowej ceny są cenami brutto.

5. Od momentu wpłaty zaliczki wycena Państwa urodzin nie może być przez nas zmieniona, nawet jeśli na stronie pojawi się nowa cena, wyższa lub niższa.

6. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnej zaliczki najpóźniej na 7 dni przed urodzinami w wysokości 30 % ceny urodzin (cena podstawowa + zamówione atrakcje dodatkowe, nie dotyczy tortów).
6a.W przypadku rezygnacji z urodzin na 7 dni przed urodzinami lub krócej – nie zwracamy tylko zaliczki (jeśli zapłacili Państwo za całość, 70% ceny wróci do Państwa). Jeśli w ciągu kolejnych 14 dni od planowanej daty imprezy będą wolne terminy, możemy przełożyć urodzinki i zaliczka nie będzie stratna.
6b.W przypadku, gdy firma Kastelo będzie zmuszona z przyczyn niezależnych, zrezygnować z organizacji Państwa urodzin, zaliczka zostanie zwrócona, a Państwo, w ramach przeprosin, otrzymają za darmo Voucher na organizację urodzin za rok. Nie możemy przewidzieć wszystkich wypadków losowych, które mogą się zdarzyć.
6c.Nie odpowiadamy za złą pogodę i związanymi z nią niedogodności. Zawsze staramy się je załagodzić, lecz nie wygramy z mocnym deszczem lub upałem.

7. W przypadku zamówienia tortów – oczekujemy wpłaty całości sumy zgodnej z zamówieniem na 7 dni przed urodzinami lub samodzielnego zamówienia i opłacenia tortu, który mamy odebrać i przywieźć na urodzinki.

8. Pozostałą kwotę po wpłacie zaliczki za urodziny (70% ceny) mogą Państwo wpłacić na nasze konto przed urodzinkami lub zapłacić animatorowi po zakończeniu imprezki w gotówce. W przypadku wpłaty na konto proszę pamiętać, że tylko zaliczka i koszty tortu są bezzwrotne. W przypadku płatności gotówką z kolei prosimy pamiętać, że animator nie nosi przy sobie gotówki.
8a. Oświadczamy, że wszelkie napiwki pozostawione przez Państwa pozostają do dyspozycji animatora :-)

9. Jeśli dokonają Państwo wpłaty za dodatkowe osoby – kolejnego animatora + zwiększoną liczbę materiałów – nie zwracamy jej nawet, jeśli przyjdzie mniej osób (wynika to z tego, że koszt animatora i materiałów, które przyjechały na imprezkę został już poniesiony).

10. Wpłaty kierujemy na konto

Leszek Nagot
bank PeKaO S.A. 06 1240 1864 1111 0010 2111 1078
w tytule proszę wpisać imię dziecka i datę urodzin.

PRZEBIEG URODZIN

11. W trakcie urodzin organizowanych przez Kastelo animator odpowiada za swoje stanowisko pracy oraz za organizację czasu powierzonych mu dzieci. Odpowiada także za bezpieczeństwo podczas prowadzonych zabaw. Za życie i zdrowie uczestników w trakcie urodzin odpowiadają rodzice. Animator nie jest prawnym opiekunem, nie odpowiada także za szkody wyrządzone przez uczestników.

12. Organizator zobowiązuje się do: – dojazdu w wyznaczone miejsce – zapewnienia zamówionej liczby animatorów (standardowo 1 animator do 12 osób) – dowiezienia sprzętu i atrakcji wynikających z umowy – realizacji programu – dbania o bezpieczeństwo uczestników

13. Rodzice uczestników wyrażają zgodę na zdjęcia oraz filmiki (filmy w przypadku urodzin reżyserskich) z ich udziałem i publikację wybranych zdjęć na stronie www.kastelo.pl . W przypadku braku zgody na publikację zdjęć prosimy o dostarczenie nam pisemnej prośby o niepublikowanie zdjęć wykonanych w trakcie Państwa urodzin.

14. Za jakość firmowego sprzętu oraz jego bezpieczeństwo odpowiada organizator.

INNE

15. Wszystkie sprawy, których nie obejmuje regulamin, są ustalane przed organizowaną imprezą.